Kaymakamlarımız

Yenipazar Kaymakamlığı'nın e-mail adresi: kaymakamlik@yenipazar.com

İsmail SÜNDÜK

İsmail SÜNDÜK

Şanlıurfa'da 1978 yılında doğan İsmail Sündük, Ceylanpınar'da Ceylan İlkokulu’nda, ortaokul ve liseyi Gaziantep’te okudu. 2001 yılında Uludağ Üniversitesi, İktisadi Bilimler Fakültesi, Kamu Yönetimi’nden mezun oldu. 2005 yılında Kaymakamlık sınavını kazanan İsmail Sündük, 2006’da Gaziantep’in Yavuzeli İlçesi’nde Kaymakam Vekilliği görevinde bulunduktan sonra İngiltere’de dil eğitimine katıldı. 93. Dönem Kaymakam Adayları kurasıyla Yenipazar'a atandı. Henüz bekar olan İsmail SÜNDÜK, 3 Mart 2009 Tarihinde Yenipazar’da Kaymakam olarak göreve başladı.


Eski Kaymakamlarımız

Enver ÖZDERİN

Enver Özderin


Hüseyin DEMİRBAŞ

Huseyin Demirbaş

Yenipazar Kaymakamı Hüseyin DEMİRBAŞ, 17.04.1978 Tarihinde Isparta’da doğdu. İlköğrenimini Tepeli Köyü İlköğretim okulunda, orta ve lise öğrenimini Isparta Anadolu Lisesi’nde tamamladı. 2003 Yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun oldu. Yurtdışı stajını Manchester Üniversitesi’nde tamamladı. Sırası ile Trabzon/Şalpazarı, Konya/Emirgazi İlçeleri’nde Kaymakam Vekilliği’nde bulundu. Yenipazar Kaymakamı Hüseyin DEMİRBAŞ, 15 Ağustos 2008 Günü Yenipazar'a veda etti.


Fatih DEMİR

Fatih Demir

Yenipazar Kaymakamı Fatih DEMİR, 1975 Yılında Samsun’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Samsun’da tamamladı. İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun oldu. Mesleğe 2004 yılında Artvin Kaymakam Adayı olarak başladı. Samsun Terme’de Kaymakam Refikliği görevinde bulundu. İlk vekaletine Ordu Kabataş İlçesi’nde başlayarak Gürgentepe İlçesinde devam ettirdi. Kitap okumayı ve müzik dinlemeyi seven Yenipazar Kaymakamı Fatih DEMİR, Yenipazar'da bekar olarak görev yaptı.


Gökhan İKİTEMUR

Gökhan İkitemur

Yenipazar Kaymakamı Gökhan İKİTEMUR, İstanbul, 31.08.1979 doğumlu. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü'nden mezun oldu. İngiltere Exeter Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü'nde Master Yaptı. İlk görevini Denizli İli Balkan İlçesi ve daha sonrasında Honas İlçesi'nde Kaymakam Vekilliği yapan Gökhan İKİTEMUR, Kitap okumayı ve su kayağı yapmayı çok seviyor. 21 Ekim 2005 Günü Yenipazar'da Kaymakam olarak göreve başladı.


Cevat UYANIK

Cevat Uyanik

25.11.1980 Bayburt Doğumlu Cevat UYANIK, İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden 2003 yılından mezun oldu. İçişleri Bakanlığı görevine 2005 yılında Sakarya Kaymakam Adayı olarak başladı. Kaymakam Refikliğini Antalya kaş Kaymakamlığında, Teftiş stajını ise Erzurum ve Kütahya illerinde yaptı. 12.09.2005 Tarihinde Göreve Başladı.


Berkan SÖNMEZAY

Berkan Sönmezay

Yenipazar Kaymakamı Berkan SÖNMEZAY, 1978 tarihinde Bulgaristan’ın Kırcali şehrinde doğdu. İlkokulu Bulgaristan’da, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat Bölümünden mezun oldu. 2004 yılında açılan Kaymakamlık sınavıyla Mülki İdare Amirliği mesleğine seçilerek, sırasıyla Afyon Kaymakam Adaylığı ve Manisa Kırkağaç Kaymakam Refikliği görevlerinde bulundu. Hobileri arasında satranç, basketbol, tenis oynamak, seyahat etmek, film izlemek, kitap okumak ve müzik dinlemek bulunan Berkan SÖNMEZAY, Bulgarca bilmektedir.


Yasemin ÇETİNKAYA

Yasemin Çetinkaya

Gölpazarı Kaymakamı Yasemin ÇETİNKAYA, Kaymakam Fehmi Sinan NİYAZİ'nin Rize Hemşin'e ataması yapılınca Yenipazar Kaymakamlığı'na vekalet etti. Vekaleti 2007 yılının mart ayına dek sürdü...


Fehmi Sinan NİYAZİ

Fehmi Sinan NİYAZİ

Yenipazar Kaymakamı Fehmi Sinan NİYAZİ, 1975 tarihinde İstanbul’da doğdu. İlk orta ve lise eğitimini İstanbul’da, yüksek öğrenimini Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünde tamamladı. Memuriyetine 1997 yılında, Emniyet Genel Müdürlüğünde Komiser yardımcısı olarak başladı. 2000 yılında açılan Kaymakamlık sınavıyla Mülki İdare Amirliği mesleğine geçerek, sırasıyla Afyon Maiyet Memurluğu, Bolvadin Kaymakam Refikliği, Balışeyh, Çaykara ve Dörtdivan Kaymakam vekilliği görevlerinde bulundu. Kaymakam Adaylığı sürecinde Milli Güvenlik Akademisini bitirdi, yurtdışı(İngiltere)stajını tamamladı. Evli olan ve hobileri arasında fotoğraf çekmek, film izlemek, kitap okumak ve müzik dinlemek bulunan Fehmi Sinan NİYAZİ, İngilizce bilmektedir.


Tuğrul DURKAYA

Tuğrul DURKAYA

İstanbul Üniversitesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden 1996 yılında mezun oldu. 1998 Yılında Milli Güvenlik Akademisi’nden mezun olduktan sonra Beytüşşebap Askerlik Şubesi Başkanı olarak askerliğini yaptı. İstanbul, 1974 doğumlu ve halen bekar olan Tuğrul DURKAYA, yurtdışı stajını tamamlar tamamlamaz Yenipazar’a Kaymakam olarak atandı ve görevine başladı.


Fatih AKBULUT

-Fotoğraf ve Özgeçmişi Elimizde Yok-


A. Akın VARICIER

A. Akın VARICIER

Gölpazarı Kaymakamı olarak görev yapmaktayken, Yenipazar Kaymakamlığı'nın boşalmasıyla geçici olarak Yenipazar Kaymakamlığı yapan A. Akın VARICIER, şubat-haziran 2001 tarihleri arasında görev yaptı.


Mustafa ÇİFTÇİ

Mustafa Çiftçi


Aykut PEKMEZ

Aykut Pekmez

Aykut PEKMEZ, 1971 yılında Bursa'nın Gemlik İlçesi'nde doğdu. İlk ve orta öğrenimini aynı ilçede tamamladıktan sonra lise ve Üniversite öğrenimini İstanbul'da devam etti. 1992 Yılında Marmara Üniversitesi İktisat Bölümü'nden mezun oldu. 1994 Yılında Manisa Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine adım attı. 1997 Yılında Kaymakam Adaylığı süreci bitince Yenipazar'da göreve başladı.


A. İbrahim ÇETİN

A. İbrahim ÇETİN


Şaban ACAR

-Fotoğraf ve Özgeçmişi Elimizde Yok-


Mustafa ÜNALDI

Mustafa Ünaldı

1969 Yılında Kayseri' de doğdu.İlk ve ortaokulu İncesu ilçesine bağlı Kızılören Kasabasında tamamladıktan sonra aynı yıl girmiş olduğu Devlet parasız yatılı liseleri sınavında Tekirdağ Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesini kazandı.1986 yılında orta öğrenimini tamamladı.
1987 yılında ise İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesine girdi ve 1991 yılında mezun oldu. Aynı yıl katılmış olduğu Polis Akademisi Özel sınıf sınavlarında başarılı oldu ve Akademiden Komiser Yardımcısı olarak diploma aldı. İstanbul Emniyet Müdürlüğü Kadrosuna atandı burada çok kısa süren çalışma döneminden sonra Akademide öğrenciyken katılmış olduğu Kaymakam Adaylığı sınavında başarılı oldu ve 1992 yılında Bursa Valiliği emrinde Kaymakam adayı olarak göreve başladı.
Buradaki staj hayatı 3 yıl devam etti.Bu staj döneminde değişik birimlerde çalıştı.Aynı dönem içinde İçişleri Bakanlığı tarafından 8 ay süreyle İngiltere' ye gönderildi. İngiltere dönüşü Bitlis ili Tatvan ilçesi ile Bilecik ili Yenipazar ilçelerinde staj gereğince Kaymakam vekilliği yaptı.
Bakanlık tarafından düzenlenen Kaymakamlık kursunun ardından 1995 yılında asil Kaymakam olarak Samsun ili Kavak ilçesine atandı. Kavak ilçesindeki görevi 3 yıl devam etti.Bu süre zarfında Konya 3.Ana Jet Üssünde kısa dönem olarak askerlik yaptı.
Askerlik dönüşü 1998 yılında Artvin ili Murgul ilçesine atandı.Buradaki 2 yıllık memuriyetinin ardından 2000 yılında Mardin ili Derik ilçesinde göreve başladı.Mardin ili Derik Kaymakamı olarak 3 yıl görevine devam eden Mustafa ÜNALDI,2003 yaz kararnamesi ile Karabük ili Eskipazar ilçesine atandı ve halen bu görevine devam etmektedir.Ünaldı, evli ve 3 çocuk babasıdır.


Ertuğ Şevket AKSOY

Ertuğ Şevket Aksoy

Ertuğ Şevket Aksoy

Yenipazar halkı tarafından çok sevilen ve çalışkanlığı ile gönüllerde taht kuran Ertuğ Şevket AKSOY, yıllar sonra bile saygı ve özlemle anılıyor.


Hakan KUBALI

Hakan Kubali


İLK KAYMAKAMIMIZ

Mevlüt BİLİCİ

Mevlüt Bilici

Yenipazar'ın ilk Kaymakamı. Adı Yeni Mahalle'nin en işlek caddesine verildi. Eski Kaymakamların içinde en çok kulakları çınlayan kendisidir sanırım.

 
 
Sitemizde hoşça zaman geçirmeniz dileği ile..
Duyurular
Radyo
Yenipazar' ın radyosunu dinlediniz mi ? Hem radyo dinleyebilir hem de hemşerilerimizle o anda sohbet edebilirsiniz. Dinlemek için tıklayınız.
E-posta
isminiz@yenipazar.com e-maillerinizi web üzerinden okumak ve e-mail göndermek için tıklayınız.
isminiz@yenipazar.com e-mail adresi almak istiyorsanız mail atınız.
Outlook Express kullanıyorsanız, mektuplarınızı almak ve gönderebilmek için ayarlama sihirbazımıza bakınız.
İletişim Yöntemlerimiz
Ziyaretçi defterimiz,
Yenipazarlıları tek çatı altında toplayıp birbirleriyle iletişimlerini koparmadan birlik ve beraberlik içinde olmaktır.
Forumumuz,
Yenipazar için düşündüklerinizi veya farklı konuladaki fikirlerinizi burada paylaşabilirsiniz.
Anket
Yenipazar'in Sanal Gazetesi
Yenipazar' ın Sesi' ni okuyor musunuz?
Her gün
Ara sıra
Aklıma geldikçe
Okumadım
Bir daha okumam

Şu andaki durum

Top List' ler