Komutanlarımız

Görevli Komutanımız

Pervil PALA

Pervil Pala


Eski Komutanlarımız

Salih ERDAL

Salih Erdal

Görevi : Bölük Komutanı
Görev Yaptığı Tarih: Eylül 2007 - ..... 200...
1967 Gaziantep Doğumlu. İlk, Orta ve Lise öğretimini Gaziantep'te tamamladıktan sonra 1990 yılında J.Astsb.sınıf okulunu 1990 yılında mezun olup çalışma hayatına başladı. 1 Eylül 2007 tarihinden beri Yenipazar İlçe Jandarma komutanı olarak görev yapan Komutanımız Salih ERDAL, evli olup, Nagihan ve Gül isminde iki çocuğu bulunmakta ve Kamu Yönetimi son sınıfında okumaktadır..


Mehmet YAYLA

Mehmet Yayla

Görevi : Bölük Komutanı
Görev Yaptığı Tarih: Ağustos 2004 - Ağustos 2007
1970 ödemiş Doğumlu. İlk ve ortaöğretimini İzmir Kiraz' da tamamladıktan sonra 1989 yılında J.Astsb.sınıf okulunu tamamlayarak 1989 yılında mezun oldu. Sırası ile Kahramanmaraş, Kars, Konya, Siirt, Bursa, Bingöl İl Jandarma komutanlıklarının değişik kademelerinde görev yaptıktan sonra 2004 Ağustos ayından 2007 Ağustos ayına kadar Yenipazar İlçe Jandarma komutanı olarak görev yapan Komutanımız evli, Okan, Oğuzhan isminde iki oğlu bulunmakta, Orta seviye İngilizce biliyor ve Yüksel okul mezunu...
Email adresi: mehmetyayla@yenipazar.com


Ali GÜNER

Ali Güner

Afyon, Dinar 1967 doğumlu. İlk ve ortaokulu Dinar'da okuduktan sonra Astsubaylık sınavını kazanarak 1986 yılında mesleğinebaşladı. Sırasıyla Elazığ, K.Maraş, Batman, Mersin ve Muş'ta görev yaptıktan sonra Yenipazar'da Bölük Komutanı olarak 2000 yılında göreve başladı. Eşi Fatma GÜNER çocukları Merve ve Büşra GÜNER..
Email adresi: aliguner@yenipazar.com


Zeki DURSUN

Zeki Dursun

ARTVİN - Şavşat ilçesi 1962 doğumlu, ilk ve orta öğretimini tamamlamasına mütaakip 1977 yılında ANKARA - Güvercinlik Jandarma Astsubay Okuluna girdi. 1981 yılında mesleğine başladı. Sırasıyla MANİSA-Kırkağaç, DENİZLİ, ISPARTA, ŞANLIURFA, ADIYAMAN, SAMSUN, VAN-Çaldıran, BİLEÇİK-Yenipazar, TUNCELİ ve GİRESUN illerinde Karakol ve İlçe Jandarma Komutanlıkları görevlerini yaptı. ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İktisadi ve İdari Bölümünü bitirdi. 2004 yılında istekle emekli oldu. Evli, iki erkek çocuk sahibi.


Tandoğan BEEL

Tandoğan Beel

 
 
Sitemizde hoşça zaman geçirmeniz dileği ile..
Duyurular
Radyo
Yenipazar' ın radyosunu dinlediniz mi ? Hem radyo dinleyebilir hem de hemşerilerimizle o anda sohbet edebilirsiniz. Dinlemek için tıklayınız.
E-posta
isminiz@yenipazar.com e-maillerinizi web üzerinden okumak ve e-mail göndermek için tıklayınız.
isminiz@yenipazar.com e-mail adresi almak istiyorsanız mail atınız.
Outlook Express kullanıyorsanız, mektuplarınızı almak ve gönderebilmek için ayarlama sihirbazımıza bakınız.
İletişim Yöntemlerimiz
Ziyaretçi defterimiz,
Yenipazarlıları tek çatı altında toplayıp birbirleriyle iletişimlerini koparmadan birlik ve beraberlik içinde olmaktır.
Forumumuz,
Yenipazar için düşündüklerinizi veya farklı konuladaki fikirlerinizi burada paylaşabilirsiniz.
Anket
Yenipazar'in Sanal Gazetesi
Yenipazar' ın Sesi' ni okuyor musunuz?
Her gün
Ara sıra
Aklıma geldikçe
Okumadım
Bir daha okumam

Şu andaki durum

Top List' ler